At BD, we’re doing our part to help by connecting displaced Ukrainians with some of the outstanding opportunities we have to offer. Click here to find out more.

Job ID R-439526 Date posted 27/07/2022 BACK TO SEARCH RESULTS Apply

Mérnökségi technikus

Job Description Summary

Job Description

A BD egy vezető globális orvostechnológiai vállalat, mely egy egészségesebb világért dolgozik. Tatabányai gyáregységünk a BD hét üvegfecskendőt gyártó gyáregységének egyike a világon, mely elkötelezett aziránt, hogy kiváló minőségű termékeket biztosítson az egészségipar és a végfelhasználók számára.

Az alábbi feladatok várnak Rád ebben a pozícióban:

  • A termelési technikusok, gépkezelők szakmai támogatása
  • Munkautasítások fejlesztése és naprakészen tartása
  • A nem rutinszerű javítási és karbantartási feladatok elvégzése és támogatása, visszajelzés a karbantartási tervek elkészítéséhez, fejlesztéséhez
  • Közreműködik a szükséges változások meghatározásában és bevezetésében
  • Támogatja a termelési célok elérését
  • Projekteket javasol és valósít meg a hatékonyság és a folyamat minőségének javítása érdekében
  • Meghatározza a folyamathoz kapcsolódó megelőző és helyesbítő tevékenységeket
  • Támogatja az új gyártósorok tervezését, átvételét (FAT, SAT), telepítését
  • Részt vesz a teljes gyártósor(ok) validációs tevékenységében (folyamatfejlesztés, beállítások, hibakeresés, dokumentáció)

Az alábbiakat várjuk el Tőled:

  • Műszaki szakközépiskola és technikusi végzettség
  • Legalább 3 év gyártási tapasztalat technikusként
  • Alapismeretek PLC-k és elektromos rendszerek területén
  • Folyamatfejlesztési tapasztalat (selejtcsökkentés, állásidő-csökkentés)
  • Gépészeti hibakeresési tapasztalat
  • Gépbiztonsági alapismeretek

Előnyt jelenthet:

  • Angol nyelvismeret

Amit nyújtunk:

  • A fejlődési lehetőségeket a kompetencia rendszerünk biztosítja számodra
  • Béren felüli juttatások (helyi étkezési támogatás, nyugdíjpénztári hozzájárulás, bejárástámogatás, három havonta teljesítménybónusz)
  • Tiszta, rendezett, klimatizált, egészséges és biztonságos munkakörnyezet
  • Csapat- és emberközpontú vezetés, dinamikusan fejlődő, stabil vállalat
  • Egyéb juttatások: kulturális támogatás, sportolási támogatás, ingyenes egészségügyi szűrővizsgálatok
  • Stabil cég vagyunk, hosszú távra tervezhetsz velünk
  • Fejlett technológia, innovatív munkakörnyezet
  • Kiváló csapatban dolgozhatsz

Amennyiben kérdésed merülne fel a jelentkezéssel kapcsolatban, várjuk leveled atoborzas@bd.comcímre. Kérjük vedd figyelembe, hogy önéletrajzokat e-mailes formában nem fogadhatunk el, jelentkezésed a karrieroldalunkon keresztül adhatod le.

Primary Work Location

HUN Kornye - Uveggyar

Additional Locations

Work Shift

Working in

Kornye

Take a look at the map to see what's nearby.

Working in

Kornye

Recommend
to a friend

Approve
of CEO

"I like being able to make a difference. Working at BD is an opportunity where the products save lives every day."
Current Employee - Anonymous, Limerick

Sign Up For Job Alerts

Receive customized notifications about new roles based on your function and/or location of interest

Interested inSelect a job category from the list of options. Search for a location and select one from the list of suggestions. Finally, click “Add” to create your job alert.

Join our talent pool

Allow our recruiters to match you to the right job. They’ll be in touch if they find a good fit.

BD Fraud Notice

Please be aware of potentially fraudulent job postings on other websites or suspicious recruiting email or text messages that attempt to collect your confidential information. If you are concerned that an offer of employment with BD, CareFusion or C.R. Bard might be a scam, please verify by searching for the posting on the careers page or contact talent.acquisition.administration@bd.com to confirm its authenticity. For more information click here.