Skip to main content

BD Kimdir?

1992 Yılından Beri Ülkemizin Sağlık Alanına Değer Katıyoruz Türkiye’de büyüyen organizasyonumuzla toplum ve sağlık sektörü ile işbirliği içerisinde birçok insanın hayatına dokunuyoruz.

BD - Türkiye, 750’ye yakın çalışanın yer aldığı EMA (Doğu Avrupa, Orta Doğu, Afrika) bölgesinde yaklaşık 120 çalışanıyla birlikte Türkiye’nin farklı bölgelerinde faaliyet göstermektedir.

Şirketimiz sunduğu pozisyonlar ile farklı alanlarda uzmanlaşmış çalışanlara sahip bir organizasyondur. Ülke sorumluluklarının yanı sıra, bölgesel sorumluluklara sahip çalışanlardan oluşan organizasyon yapımız; satış, pazarlama ve medikal pozisyonlar ile birlikte insan kaynakları, kamu ilişkileri, finans, ruhsatlandırma gibi farklı destek fonksiyonları da bünyesinde barındırır.

6 iş birimiyle hasta ve sağlık çalışanlarına farklı alanlarda yüksek teknolojiyle çözüm sunan BD – Türkiye, kariyer yolculuğuna dünyada sağlığı geliştirmek amacıyla devam etmek isteyen tüm yetenekleri bekliyor!

BD

Türkiye’de Çalışmak

Şirketimizin başarısı çalışanlarımızın şeffaflığına, uzmanlığına, yetkinliklerine, çeşitliliğine ve takım çalışmasına bağlıdır. Bu doğrultuda; iş birliği, gelişimi destekleyici ve ekip çalışması içeren şeffaf ve paylaşımcı bir ortam yaratmak için çalışıyoruz.

Biz, BD - Türkiye olarak çeşitliliğin ve kapsayıcılığın çalışanlarımızın aidiyet hissine önemli katkısı olduğuna inanıyoruz.

Adres:

Ruzgarlıbahçe Mah. Ş.Sinan Eroğlu Cad. No:6

Akel İş Merkezi A Blok / -3. Kat 34805

Kavacık,Beykoz – Istanbul

Related Jobs - Turkey

The leadership team is very involved in the business, therefore our successes are recognized often and there is a development culture that allows us to learn from our failures. Leaders in BD are very development-focused and they are personally involved in coaching and developing others via BD University or through one on one meetings.

Ayse Sanlioglu
Country General Manager, Turkey

Join our talent community

International relocation support

We are very experienced at helping people transfer from location to location around the world.

Find out more

Don’t miss out

Make sure you see the best job for you when it becomes available. Sign up for job alerts today.

Interested inSelect a job category from the list of options. Search for a location and select one from the list of suggestions. Finally, click “Add” to create your job alert.

Join our talent pool

Upload your CV to help our recruiters match you to the right job. They’ll be in touch if they find a good fit.